Оновлено результати виборів 2020: до Вінницької облради від Європейської Солідарністі проходять: Гижко, Спориш, Мельничук, Мізрах, Рибак, Павловський…

Оновлено результати виборів 2020: до Вінницької облради від Європейської Солідарністі проходять: Гижко, Спориш, Мельничук, Мізрах, Рибак, Павловський…
14198 ПЕРЕГЛЯДІВ

У неділю, 25 жовтня в Україні відбулися місцеві вибори, на яких обрали мерів, голів сільських та селищних рад, депутатів до рад усіх рівнів від громад. В загальному по Україні явка цього року була рекордно низькою: за даними ЦВК, тільки 36,8% громадян прийшли на дільниці і проголосували. В свою чергу у Вінницькій області явка виборців склала 39,39%. Інформацію надали всі 63 ТВК. Кількість виборців в уточнених списках - 1207116. Кількість виборців, які отримали бюлетені – 475538.

Беззаперечним лідером на Вінниччині у цьогорічних виборах як до Вінницької міської ОТГ, так і до обласної ради є «Українська стратегія Гройсмана», яка набирає більше 50 % голосів. Також хороший результат показує  «Європейська Солідарність» в якої більше 16 %. Трійку замикає «Слуга народу» із результатом 8,5 – 9,2 % голосів. Ще дві партії які потрапляють до ОТГ і облради - це  «Опозиційна платформа за життя» і «Батьківщина». Але тут ситуація більш непередбачувана, бо якщо до ОТГ «ОПЗЖ» із 5,3 % випереджає партію Ю. Тимошенко, то до обласної ради навпаки – «Батьківщина» займає 4 місце( 6,4 %), а  «Опозиційна платформа за життя» замикає 5 лідерів (5,9 % ).

На результатах виборів до ОТГ зараз сконцентровано багато людей, воно й не дивно, адже мова там також іде про вибори Глави ОТГ, де за даними лідирує і перемагає у першому турі Сергій Моргунов (чинний міський голова Вінниці, кандидат від партії “Українська стратегія”) – 68,9%, друге місце у Сергія Кудлаєнко (екс-народний депутат, кандидат від партії “Європейська солідарність”) – 13,2%, а трійку замикає Сергій Борзов (голова Вінницької ОДА, кандидат від партії влади “Слуга народу”) – 7,4%.

Наразі ми зупинимось детальніше на виборах до Вінницької обласної ради, зокрема на партії «Європейська Солідарність», адже на сьогоднішній день у своїх списках вони виводять дійсно нові, молоді й перспективні постаті в українську політику.

Як ми вже зазначали  «Європейська Солідарність» потрапляє до Вінницької облради із другого місця із доволі непоганим відсотком голосів виборців, а це означає що дана політична сила буде мати вплив на соціально-політичне життя даного регіону. На даний час по списках «ЄС» до облради вже потрапляють:  Гижко Андрій Петрович, Спориш Іван Дмитрович, Мельничук Іван Іванович, Мізрах Олександр Ігорович, Верлан-Кульшенко Олена Олександрівна, Вельган Валентина Михайлівна, Чернега Ярослав Анатолійович, Стукан Олег Степанович, Тесьменецький Василь Петрович, Рибак Світлана Михайлівна, Колесник Ірина Миколаївна, Павловський Володимир Юліанович.

Глянемо під «мікроскопом» на декількох осіб із цього списку:

Гижко Андрій Петрович - український економіст і державний службовець, заслужений економіст України (2018). Трудовий шлях розпочав з посади спеціаліста департаменту економіки Вінницької області. Більше семи років очолював обласний департамент економіки та 5 років, до 30 липня 2019 був першим заступником голови Вінницької облдержадміністрації. На даний час працює проректором з інноційної діяльності та розвитку інфраструктури Донецького національного університету імені Василя Стуса (м.Вінниця)

Гижко Андрій Петрович

Верлан-Кульшенко Олена Олександрівна - фізична особа-підприємець, викладач кафедри патологічної анатомії, судової медицини та права - Вінницький національний медичний університет імені М.І. Пирогова, проживає в місті Вінниці. Народилася смт Шаргород Шаргородського району Вінницької області.

 

Верлан-Кульшенко Олена Олександрівна

Мізрах Олександр Ігорович – приватний підприємець, директор компанії  Drop Company, володіє бізнесом у сфері обслуговування автотранспорту, один із засновників і власників ТОВ "ЮРСЕРВІС". Народився і виріс у Вінниці, там і проживає. Освіта: Одеський юридичний коледж – юрист;  Вінницький інститут конструювання одягу і підприємництва - економіст; Київський Національний університет ім. Т. Шевченко - філософський факультет; Міжрегіональна Академія управління персоналом( МАУП) – юрист. Вважається одним із найкращих підприємців Вінниці. Є одним із наймолодших представників «ЄС» що потрапляє до Вінницької обласної ради. Олександр Мізрах є сином відомого політика, політичного експерта й мецената Ігоря Аркадійовича Мізраха. Та попри впливовість батька в житті старається добиватись всього сам за що й отримує постійно схвальні слова від однопартійців.    

Мізрах Олександр Ігорович

Спориш Іван Дмитрович - Народний депутат 8 скликання, обраний від “Блоку Петра Порошенка”. 21 вересня 2018 року, за версією незалежної аналітичної платформи VoxUkraine, за Індексом підтримки реформ, Іван Спориш увійшов в десятку найефективніших народних депутатів восьмої сесії Верховної Ради України восьмого скликання, які підтримували реформаторські закони.

 

Спориш Іван Дмитрович

Вельган Валентина Михайлівна –  українська громадська діячка, волонтерка та підприємниця. Голова Громадської організації «Всеукраїнське об’єднання учасників бойових дій та волонтерів АТО Вінницької області у Шаргородському районі». 2019 – відзначена державною нагородою «Орден княгині Ольги ІІІ ступеня»

Вельган Валентина Михайлівна 

Що ж як бачимо, уже ця п’ятірка представників Європейської Солідарності свідчить про добротний сплав досвідчених політиків і молодих та перспективних людей. Така команда ЄС викликає повагу, і звісно жителі Вінниччини тепер можуть бути впевнені – за них є кому постояти у владних державних кабінетах.      

Автор: ukr-presinua

Связаться с нами: [email protected]

Мої відео