Туреччина не пропустила: російські військові кораблі "пливуть додому"

Туреччина не пропустила: російські військові кораблі "пливуть додому"
277830 ПЕРЕГЛЯДІВ

Російські кораблі, які готували до нападу на Україну, після дев’яти місяців простою у Середземному морі повертаються додому. А все – через заборону проходу військових суден росії через Босфор з боку Туреччини.

На початку повномасштабної війни росії проти України Туреччина закрила для військових кораблів росії прохід через протоку Босфор.  Результатом цього стало те, що російська ескадра "застрягла" у Середземному морі і не змогла прийняти участь у вторгненні.

Після дев’яти місяців простою кораблі росії почали повертатися до портів, з яких випливли. Про це повідомив керівник Моніторингової групи Інституту Чорноморських стратегічних досліджень Андрій Клименко.

За його словами, російські кораблі в Середземному морі з 2 лютого чекали на дозвіл від Анкари на перетин Босфору, але добро так і не отримали. У результаті, 6 листопада ракетний крейсер Тихоокеанського флоту росії Varyag (011) і великий протичовновий корабель Admiral Tributs (564) стали повертатися в місце базування.

"Російські військові кораблі вкотре йдуть за вже відомим курсом", – підписав фото повернення російських кораблів Андрій Клименко. 

 

Нагадаємо, ще влітку Збройні Сили України потопили крейсер "Москва", що був флагманом Чорноморського флоту Росії. Тоді окупанти відмовлялись визнавати смерті своїх моряків та заявляли, що "патєрь нєт". Однак, не минає і року, як росія починає говорити, що загиблі моряки таки є і їх більше двох десятків. 

Так само, нещодавно флагман Чорноморського флоту рф "Адмірал Макаров" досі швартується в порту Севастополя, ховаючи ймовірно уражений правий борт від зйомки що серед них фрегат "Адмірал Макаров".

stopcor.org

Связаться с нами: [email protected]

Мої відео