Російські пропагандисти зловтішаються ударом по Польщі, акції компаній рф стрімко падають

Російські пропагандисти зловтішаються ударом по Польщі, акції компаній рф стрімко падають
339420 ПЕРЕГЛЯДІВ

Російські пропагандисти, зокрема, чималовідома Маргарита Сімоньян, прокоментували нещодавній обстріл території Польщі російськими ракетами. У своїх повідомленнях вона висміяла ситуацію.

Відповідний пост вона оприлюднила у своєму телеграм-каналі, заявивши, що "тепер і в Польщі з'явилася своя Бєлгородська область".

Важливо відзначити, що своїми саркастичними коментарями пропагандистка всіляко заперечує причетність росії до обстрілу прикордонних територій Польщі, яка перебуває в НАТО.

"З набагато більшою ймовірністю якщо в Польщу щось і прилетіло, то українська С-300, або якийсь БПЛА "Рейс". Імовірність, що сучасна російська ракета так сильно піде з курсу приблизно така ж, як зустріти на вулиці живого динозавра", – цитує Сімоньян у своєму Телеграм-каналі.

Російська пропагандистка заявляє, що "з високою ймовірністю це або українська помилка, або польська провокація, або британська".

В уїдливих коментарях не відстають і пересічні росіяни. У мережі з'явилося безліч скриншотів із їхніми висловлюваннями щодо обстрілу Польщі.

Коментарі росіян щодо обстрілу Польщі

Коментарі росіян щодо обстрілу Польщі

Відразу після обстрілу Польщі стало відомо про значне падіння акцій російського ринку.

Падіння акцій українського ринку. 15.11.2022

Незабаром вирішиться, яке покарання понесе агресор за обстріл Польщі, що є прямим зазіханням на території НАТО.

Нагадаємо, що 15 листопада в селі Пшеводув (Польща) впала російська ракета. Внаслідок удару загинули двоє громадян Польщі.

stopcor.org

Связаться с нами: [email protected]

Мої відео